Restaurant & Bar

Image

Kervansaray Kundu Beach, Ultra Herşey Dahil Sistemi ile sizlere dünya mutfağından en lezzetli yemekleri sunuyor. Tüm damaklara hitap eden Main Restaurant'a ek olarak, Seafood, Turkish ve Italian A la Carte Restaurantlar size farklı kültürlerden çeşitli lezzetler sunuyor.
 
Kervansaray Kundu Plajı'nda değerli misafirlerimiz için 3 farklı A la Carte Restoran bulunmaktadır. Konaklamanız süresince A la Carte Restoranlarımızdan birini kullanabilirsiniz, ancak tatilinizin süresine ve süresine bağlı olarak A la Carte Restoranlarımız tarafından sunulan diğer lezzetleri denemeniz mümkün olabilir. Muhteşem servis ve aura ile A la Carte Restaurantlarımız için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 
Bu eşsiz mekanlar, güler yüzlü hizmet kalitesi, mükemmel hizmet ve sürprizlerle özel günlerinizi ve kutlamalarınızı unutulmaz anlara dönüştürecektir. Farklı dokunuşlar ve görsel güzellikler, ayrıca isimlendirilen taşlar, kalbe giden yolda detaylara titizlikle seçildi.

Konuklarımıza Ana Restaurantımızda hizmet veren personelimiz, samimi ve kaliteli misafirperverliği ile Restaurant Bar'dan servis edecekleri içeceklerle akşam yemeğinize renk ve incelik katacaktır.

Lobide aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet ederken, 230m²'lik bir alanda farklı koltuk takımları ve deneyimlerinizin ötesinde ışığı ve camı birleştiren farklı bir mimari konseptle sizi karşılayacak zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceksiniz. Öğleden sonraları eşsiz içki servisi ve kahve ve kek servisi ile keyifli bir mekandır.

0850 533 1 334